Ofis karikatür hediyesi

Hakan

Grup ve topluluk için karikatür hediyesi

Tek-tek karikatür çizdirilebileceği gibi toplu olarak da karikatür çizdirebilirsiniz. Monoton iş hayatına esprili bir dokunuş için esprili karikatürler çizdirin. Yılbaşı, veda hediyesi ve doğum günleri için eşsiz ve sıradışı bir hediye..

Yorumları gör (4)

  • Nişanlımın iş yerine hediye olarak espretüel bişey göndermek istiyordum internetten bu sayfayı buldum ve enis beye ulaştım yaptığı çalışma muhteşem ötesi bişeydi çok teşekkür ederim enis bey

  • Canım sevdiğim ve iş arkadaşına ofis hediyesi olarak esprili bir hikaye ile iş birliği yaptığım Enis bey çok çok güzel bir hediye çıkardı çok teşekkür ederim çok mutlu ettiniz kolay gelsin.. Farklı bir hediye sıra dışı bir hediye oldu.

  • Çok sevdiğim dostuma doğum gününde ilk anı'mızı hediye etmek istedim ve bu yüzden Enis Bey' in kapısını çaldım. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan, söylediği günde teslim etti. O gün artık somut bir şekilde elimizde.
    Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.

  • Enis bey'in harika çalışması ile en degerli dostuma harika bir süpriz yaptım.Kalıcı,komik,düşündürücü...Emeginize sağlık.Harika oldu.

Related Post