Ofis karikatür hediyesi

Ofis karikatür hediyesi

Hakan
Ofis karikatür hediyesi; tüm ofis çalışanlarını mutlu eden kalıcı, ve eğlenceli bir hediyedir.
Hayatınızın büyük bölümü iş yerlerinde geçiyor, iş arkadaşlarınızı ailenizden çok görüyorsunuz. İş yerinde arkadaşlarınıza doğum günlerinde, terfilerinde, yıl başlarında, evlenirken, iş değiştirirken veya daha pek çok nedenle hediye almak zorunda kalıyorsunuz, ama nasıl bir hediye? İlginç, sıra dışı ve mutlu eden bir hediye olmalı değil mi?
Bütün bu soruların cevabı; toplu olarak veya tek-tek esprili karikatürlerini çizdirmektir.
İş arkadaşınızın ,anılarını, hayallerini, esprilerini karikatürize ettirip, kalıcı ve değişik bir hediye verip, her seferinde sıradan hediye almak derdinden kurtulabilirsiniz. Üstelik çizimi almadan önce görme ve revize etme şansınız olacak.
Komikportre  %100 memnuniyetinizi hedefliyor.

4 Yorum

Öznur Yayın tarihi16:48 - 22 Ekim 2021

Nişanlımın iş yerine hediye olarak espretüel bişey göndermek istiyordum internetten bu sayfayı buldum ve enis beye ulaştım yaptığı çalışma muhteşem ötesi bişeydi çok teşekkür ederim enis bey

Emel Yayın tarihi16:02 - 04 Eylül 2021

Canım sevdiğim ve iş arkadaşına ofis hediyesi olarak esprili bir hikaye ile iş birliği yaptığım Enis bey çok çok güzel bir hediye çıkardı çok teşekkür ederim çok mutlu ettiniz kolay gelsin.. Farklı bir hediye sıra dışı bir hediye oldu.

Didem Yayın tarihi23:04 - 17 Kasım 2019

Çok sevdiğim dostuma doğum gününde ilk anı’mızı hediye etmek istedim ve bu yüzden Enis Bey’ in kapısını çaldım. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan, söylediği günde teslim etti. O gün artık somut bir şekilde elimizde.
Emeğinize sağlık, çok teşekkür ederim.

zübeyde kuşçulu Yayın tarihi16:31 - 16 Eylül 2019

Enis bey’in harika çalışması ile en degerli dostuma harika bir süpriz yaptım.Kalıcı,komik,düşündürücü…Emeginize sağlık.Harika oldu.

Yorumlar kapalı.

Yorumlar kapalı.