Karikatürlü Evlenme Teklifi

Karikatürlü Evlenme Teklifi

magnet-karikatur-davetiye-Hakan Dizdar

Karikatürlü evlilik teklifi; sevdiğinizin gönlünü kazanmanın ve evet demesini sağlamanın en eğlenceli ve unutulmaz yoludur. Esprili ve sürpriz bir evlilik teklifi için karikatürünüzle evlenme teklifi yapın..Evliliğe neşeyle ve unutulmaz bir anıyla adım atın..

Anılarınızı öyküleştirebilir veya evlilik teklifinin geçeceği mekanı canlandırarak tek karelik bir evlilik teklifi hazırlayabiliriz.

Hayatınızın en önemli anlarından birini kendiniz ve müstakbel eşiniz için unutulmaz kılabilirsiniz

Daha farklı ve yaratıcı yöntemler için birlikte proje geliştirelim..tek sınır hayal gücü...

3 Yorum

Murat Yayın tarihi00:35 - 26 Ocak 2020

Mükemmel bir çizim, mükemmel iletişim kurma yetisi.. Çok teşekkür ederim her şey için, aldığın parayı hak ediyorsun kardeşim.

Serdar Yayın tarihi12:24 - 25 Ekim 2019

Gerçekten güler yüzlü hizmet ve ilgi alaka yüksek düzeyde. Yapılan karikatür de çok güzeldi. Bize bu güzel anı yaşattığınız için teşekkür ederim. Bir sonraki proje de görüşmek üzere, ellerinize sağlık ♥️

Yeliz Yayın tarihi08:59 - 27 Şubat 2017

Enis Bey ile ilk defa çalışmamıza rağmen, kendisi işi en başından itibaren benimsedi ve dediği saatte işi yetiştirdi. 15 kişinin karikatürünü istemiştik ve herkes ortaya çıkan eserden çok memnun kaldı. Küçük birkaç revize talebimiz olmuştu sağolsun en kısa zamanda onları da iletti. Kesinlikle tavsiye ederim, güvenilir ve işini hakkıyla yapan birisi

Görüşlerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.