Karikatürlü davetiye

Karikatürlü davetiye

Hayatınızın en özel an'ları için karikatürlü davetiye "En Özel" davetiye; 

Evlilik ve sünnet organizasyonları için eğlenceli, dikkat çekici bir davetiye tasarımı arıyorsanız, tamamen size özel komik, yaratıcı ve ilginç bir tasarım için karikatürlü davetiye yaptırın.

Karikatürlü davetiyeyi, değişik ve sıradışı olmanın yanında, büyük boyutta alıp duvarınıza çerçeveli olarak asabilir, istediğiniz bir ürün üzerine (t-shirt, kupa, şapka, yastık vs.) bastırabilirsiniz. Kişisel bir karikatürlü davetiye tasarımı sizlerin yer aldığınız benzersiz bir çalışmadır. Birlikte kompozisyon tasarlayabiliriz, sadece fotoğraflarınız göndermeniz yeterli, sonrasında revize şansınız olur, siz tamam deyince teslim alırsınız.
Komikportre, %100 memnuniyetinizi hedefliyor.

27 Yorum

Ayşegül Yayın tarihi17:30 - 09 Temmuz 2014

Ortaya çıkardığı güzel iş ve gösterdiği sonsuz sabır için Enis Bey’e gönülden teşekkürler…
Başka projelerde görüşmek dileği ile

ÖZLEM ÇİÇEK Yayın tarihi11:06 - 31 Mayıs 2014

İlginç bir davetiye arayışım sırasında google karşılaştım enis beyin davetiye tasarımmlarıyla… Düğünümüz 14 haziranda öyle bi tasarım yaratmışki bu kadarını tahmın bile edemezdim tüm sevdiklerim hayran kaldı .İlginç farklılık isteyen tum arkadasları kesinlikle enis beye tavsiye ederim emeğinize yüreğinize fikrinize sağlık …..

serkan lamcı Yayın tarihi21:08 - 26 Nisan 2014

düğünümüzde en güzel anılardan biri de Enis Beyin hazırladığı davetiye oldu.çogu arkadaşımız hala davetiyemizi saklıyorlar.biz çok memnun kaldık.mümkün olduğunca arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz.biraz geç kaldım ama iki sene sonra tekrar çok teşekkür ediyorum Enis bey.inşallah ilerleyen senelerde yine kapınızı çalacam.iyi çalışmalar

Eyuphan İpek Yayın tarihi16:18 - 23 Nisan 2014

Tek kelimeyle mükemmel. Emek gücü kuvvetli, havalimi kendi becerileriyle birleştiren biri Enis Bey. Bir kaç çalışma için kendisine ulaştım, her biri birbirinden güzel şekilde bana ulaştı. İlerde de bu işle uğraşırsa daha çok rahatsız edeceğim kendisini.

Yorumlar kapalı.

Yorumlar kapalı.