Hayatınızın en özel an’ları için karikatürlü davetiye “En Özel” davetiye; 

Evlilik ve sünnet organizasyonları için eğlenceli, dikkat çekici bir davetiye tasarımı arıyorsanız, tamamen size özel komik, yaratıcı ve ilginç bir karikatürlü davetiye yaptırın.

Karikatürlü davetiyeyi,  büyük boyutta alıp duvarınıza çerçeveli olarak asabilir, istediğiniz bir ürün üzerine (t-shirt, kupa, şapka, yastık vs.) bastırabilirsiniz.
Kişisel bir karikatürlü davetiye tasarımı sizlerin yer aldığınız benzersiz bir çalışmadır. Birlikte kompozisyon tasarlayabiliriz, sadece fotoğraflarınız göndermeniz yeterli, sonrasında revize şansınız olur, siz tamam deyince teslim alırsınız.
Komikportre, %100 memnuniyetinizi hedefliyor.

komikportre sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

27 yanıt

  1. Çok güzel bir çalışma oldu. Enis Bey in en önemli özelliği hizmeti çok iyi sunması ve siz begenene kadar o işi bırakmaması. Bu da size güven veriyor ve istediğiniz şekilde davetiyeniz ortaya çıkıyor.Sabırlı davranışı ve muhteşem çizimiyle Enis Bey e çok tesekkur ediyoruz…

  2. Web sitelerini gezerken has bel kader Enis beyin o güzel çalışmalarına denk geldim. Ve nişanlım ile birlikte Evlilik davetiyeleri için neden karikatür yaptırmayalım ne kadar eğlenceli şeyler yapılmış dedik. Enis Bey bize istediğimizden daha iyisini çizdi. Tüm aile üyelerimiz bayıldı. Tekrar teşekkür ederiz Enis Bey.

  3. İlginiz ve sabriniz için teşekkürler Enis Bey…Hayal gücünüzü paylaşmanız yetecektir

komikportre sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et

Skip to content