Karikatürlü davetiye

Karikatürlü davetiye

Nevzat davetiye

Hayatınızın en özel an’ları için karikatürlü davetiye “En Özel” davetiye; 

Hayatınızın en önemli anlarından birine adım atmak üzeresiniz , evlilik ve sünnet organizasyonları için eğlenceli, dikkat çekici bir davetiye tasarımı arıyorsunuz, tamamen size özel komik, yaratıcı ve ilginç bir tasarım için karikatürlü davetiye yaptırın.

Karikatürlü davetiyeyi, değişik ve sıradışı olmanın yanında, büyük boyutta alıp duvarınıza çerçeveli olarak asabilir, istediğiniz bir ürün üzerine (t-shirt, kupa, şapka, yastık vs.) bastırabilirsiniz. Kişisel bir karikatürlü davetiye tasarımı sizlerin yer aldığınız benzersiz bir çalışmadır. Birlikte kompozisyon tasarlayıp uygulayabiliriz,, sadece fotoğraflarınız göndermeniz yeterli, sonrasında revize şansınız olur, siz tamam deyince teslim alırsınız.
%100 memnuniyetiniz için çalışıyorum.

 

27 Yorum

halil ibrahim Yayın tarihi06:25 - 12 Mart 2016

Çok güzel bir çalışma oldu. Enis Bey in en önemli özelliği hizmeti çok iyi sunması ve siz begenene kadar o işi bırakmaması. Bu da size güven veriyor ve istediğiniz şekilde davetiyeniz ortaya çıkıyor.Sabırlı davranışı ve muhteşem çizimiyle Enis Bey e çok tesekkur ediyoruz…

Hakan Şahin Yayın tarihi14:48 - 16 Haziran 2015

Web sitelerini gezerken has bel kader Enis beyin o güzel çalışmalarına denk geldim. Ve nişanlım ile birlikte Evlilik davetiyeleri için neden karikatür yaptırmayalım ne kadar eğlenceli şeyler yapılmış dedik. Enis Bey bize istediğimizden daha iyisini çizdi. Tüm aile üyelerimiz bayıldı. Tekrar teşekkür ederiz Enis Bey.

Görüşlerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.