Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Özel günlerde sevdiklerinize gülümseyen hediyeler verin.
Arkadaşa ,sevgiliye, akrabaya  farklı , kişiye özel bir doğum günü hediyesi vermek için esprili karikatürünüzü çizdirmek doğru bir seçenek..
Özel insanlara kişiye özel ,gülümseyen hediyeler.
Doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet , veda ve benzeri gibi özel günlerde  ne alsam diye düşünmek epey sıkıcı olmalı, daha öncede aldığınız, aynı sıradan ve benzer hediyeler almak istemiyorsanız, kendinizin de katılımı ile esprili karikatür çizdirin.
Sevgililer günü , doğum günü , işyeri açılışı, işe başlama, mezuniyet, emeklilik için veya hatıra olması için gülümseyen hediyeler verebilirsiniz. Komik ve yaratıcı bir hediye olsun, aynı zamanda  ilginç ve kalıcı bir hediye olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Dilerseniz dijital olarak alın, kendiniz dilediğiniz ürün üzerine bastırın, dilerseniz çerçeveli olarak gönderelim. Dilediğiniz boyutta çalışma yapılabilir.
Espriyi birlikte oluşturalım, abartı derecesine siz karar verin, süreçte revize şansınız olsun ve çalışma siz “tamam”deyince sonuçlansın, burada %100 memnuniyetiniz hedeflenmiştir.
Komikportre’de işler nasıl yürüyor öğrenmek için Bilgi sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

167 Yorum

Sevgi Yayın tarihi23:20 - 31 Temmuz 2019

Enis Bey ile çalışmak inanılmaz keyifli ve kendisi işinde kesinlikle çok başarılı.Anlayışınız, emekleriniz ve harika çalışma için çok teşekkür ederim.

Oktau Yayın tarihi00:17 - 03 Temmuz 2019

Ilgi alaka müthiş. Hizmet kaliteli ve memnuniyet ön planda. Emeğinize sağlık, kesinlikle tavsiye ederim

Oktay Yayın tarihi00:15 - 03 Temmuz 2019

Emek kalite ve memnuniyet bir arada. Gayet kibar ve samimi bir hizmet sunuluyor. Aldığım hizmetten memnunum herkese de tavsiye ederim.

Tuğba Yayın tarihi16:01 - 28 Haziran 2019

İlgisinden, anlayışından ve fikirlerinden inanılmaz memnun kaldığım Enis beye, hayatımın en değerli özel yanlarını bu kadar güzel somutlaştırdığı için çok teşekkür ederim 🙏🏻 Çok memnun kaldığım bir çalışma oldu 😊

Tuğba Yayın tarihi15:47 - 28 Haziran 2019

Öncelikle ilgisinden fikirlerinden ve anlayışından inanılmaz derecede memnun kaldığımı söylemeliyim 🤗 önem verdiğiniz sevdiğiniz her şeyin en güzel halini somutlaştırılmış şekilde görmek çok keyifli ve özel 🙏🏻 Herkese şiddetle tavsiye ediyorum 😉

Görüşlerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.