Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Özel günlerde sevdiklerinize gülümseyen hediyeler verin.
Arkadaşa ,sevgiliye, akrabaya  farklı , kişiye özel bir doğum günü hediyesi vermek için esprili karikatürünüzü çizdirmek doğru bir seçenek..
Özel insanlara kişiye özel ,gülümseyen hediyeler.
Doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet , veda ve benzeri gibi özel günlerde  ne alsam diye düşünmek epey sıkıcı olmalı, daha öncede aldığınız, aynı sıradan ve benzer hediyeler almak istemiyorsanız, kendinizin de katılımı ile esprili karikatür çizdirin.
Sevgililer günü , doğum günü , işyeri açılışı, işe başlama, mezuniyet, emeklilik için veya hatıra olması için gülümseyen hediyeler verebilirsiniz. Komik ve yaratıcı bir hediye olsun, aynı zamanda  ilginç ve kalıcı bir hediye olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Dilerseniz dijital olarak alın, kendiniz dilediğiniz ürün üzerine bastırın, dilerseniz çerçeveli olarak gönderelim. Dilediğiniz boyutta çalışma yapılabilir.
Espriyi birlikte oluşturalım, abartı derecesine siz karar verin, süreçte revize şansınız olsun ve çalışma siz “tamam”deyince sonuçlansın, burada %100 memnuniyetiniz hedeflenmiştir.
Komikportre’de işler nasıl yürüyor öğrenmek için Bilgi sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

167 Yorum

Yelda Yayın tarihi20:48 - 12 Ağustos 2020

Enis bey sayesinde eşsiz bir yıl donumü hediyesi oldu.Çalışmanın her aşamasında özenli davrandığı için de ayrıca teşekkür ederim.Kesinlikle pişman olmayacağınız ve unutamayacaginiz güzellikte çizimler için tek adres

Mustafa Yalızay Yayın tarihi13:12 - 28 Temmuz 2020

Komikportre sayfasına Eşime değişik bir doğumgünü hediyesi ararken internette rastladım. Sizlerde sevdiklerinize değişik kalıcı bir hediye vermek ve özel günlerinizi kalıcı hale getirmek istiyorsanız Enis bey bu konuda işinin ehli uzman bir kişi. Emeğiniz ve mükemmel ötesi çiziminiz, üstüne katmış olduğunuz espri yeteneğiniz için çok teşekkürler.

Görüşlerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.