Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Özel günlerde sevdiklerinize gülümseyen hediyeler verin.
Arkadaşa ,sevgiliye, akrabaya  farklı , kişiye özel bir doğum günü hediyesi vermek için esprili karikatürünüzü çizdirmek doğru bir seçenek..
Özel insanlara kişiye özel ,gülümseyen hediyeler.
Doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet , veda ve benzeri gibi özel günlerde  ne alsam diye düşünmek epey sıkıcı olmalı, daha öncede aldığınız, aynı sıradan ve benzer hediyeler almak istemiyorsanız, kendinizin de katılımı ile esprili karikatür çizdirin.
Sevgililer günü , doğum günü , işyeri açılışı, işe başlama, mezuniyet, emeklilik için veya hatıra olması için gülümseyen hediyeler verebilirsiniz. Komik ve yaratıcı bir hediye olsun, aynı zamanda  ilginç ve kalıcı bir hediye olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Dilerseniz dijital olarak alın, kendiniz dilediğiniz ürün üzerine bastırın, dilerseniz çerçeveli olarak gönderelim. Dilediğiniz boyutta çalışma yapılabilir.
Espriyi birlikte oluşturalım, abartı derecesine siz karar verin, süreçte revize şansınız olsun ve çalışma siz “tamam”deyince sonuçlansın, burada %100 memnuniyetiniz hedeflenmiştir.
Komikportre’de işler nasıl yürüyor öğrenmek için Bilgi sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

174 Yorum

Ahsen Yayın tarihi17:56 - 14 Ocak 2021

Yıldönümü hediyesi olarak güzel bir anımızdan esinlendik ve ortaya çok güzel bir çalışma çıktı. Hayalimdeki gibi bir sonuç elde ettik. Çoğul konuşuyorum çünkü bu süreçte sürekli irtibat halinde olarak beraber tasarladık diyebilirim. İletişim ve görsel başarı gerçekten çok güzeldi. Emeğinize ellerinize sağlık🙏🏼 İlerleyen zamanda başka çalışmalarda da sipariş vereceğim

Eslem Sahan Yayın tarihi12:10 - 29 Aralık 2020

Çok başarılı bir çizim di zamanında yetişti ve özenle çalışılmıştı çok çok tesekkurler

Zeynep Yayın tarihi00:32 - 21 Aralık 2020

Çizim ve renk ahengi gerçekten çok başarılı. Söylediğim bütün detaylara dikkat edilerek çizilmiş. Ellerinize sağlık sizi tercih etmekle çok iyi bir karar almışım..

Tuğçe Soydal Çınar Yayın tarihi16:47 - 04 Aralık 2020

Doğum günleri bir gun arayla olunca eşim ve oğlumu temsil eden bir karikatür cizilmesini istedim. Çok guzel bir çalışma ve hatıra oldu. Elinize sağlık

Görüşlerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.