Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Gülümseyen hediyeler-Yorumlarınız

Özel günlerde sevdiklerinize gülümseyen hediyeler verin.
Arkadaşa ,sevgiliye, akrabaya  farklı , kişiye özel bir doğum günü hediyesi vermek için esprili karikatürünüzü çizdirmek doğru bir seçenek..
Özel insanlara kişiye özel ,gülümseyen hediyeler.
Doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet , veda ve benzeri gibi özel günlerde  ne alsam diye düşünmek epey sıkıcı olmalı, daha öncede aldığınız, aynı sıradan ve benzer hediyeler almak istemiyorsanız, kendinizin de katılımı ile esprili karikatür çizdirin.
Sevgililer günü , doğum günü , işyeri açılışı, işe başlama, mezuniyet, emeklilik için veya hatıra olması için gülümseyen hediyeler verebilirsiniz. Komik ve yaratıcı bir hediye olsun, aynı zamanda  ilginç ve kalıcı bir hediye olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Dilerseniz dijital olarak alın, kendiniz dilediğiniz ürün üzerine bastırın, dilerseniz çerçeveli olarak gönderelim. Dilediğiniz boyutta çalışma yapılabilir.
Espriyi birlikte oluşturalım, abartı derecesine siz karar verin, süreçte revize şansınız olsun ve çalışma siz “tamam”deyince sonuçlansın, burada %100 memnuniyetiniz hedeflenmiştir.
Komikportre’de işler asıl yürüyor öğrenmek için Bilgi sayfasını ziyaret edebilirsiniz..

149 Yorum

cemile Yayın tarihi11:28 - 08 Kasım 2019

Çok başarılı bir çalışma oldu. İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Ellinize emeğinize sağlık.

Sergen Yayın tarihi12:39 - 06 Kasım 2019

Gayet kibar,ilgili, ekstra istediklerinizi sıkılmadan yapan, istediğimden fazla güzel bir çalışma teslim aldım.

Melike Yayın tarihi13:56 - 19 Eylül 2019

Harika ve tam istedigim gibi bir çalışma oldu, ellerinize saglik. Detayları konuştuktan sonra Enis beyin gönderdiği çalışma isteğimle birebir uyumluydu ve karakterler gerçeğine oldukça benziyordu. Emeğiniz için teşekkürler.

Gülfem Yayın tarihi10:34 - 07 Eylül 2019

En merak ettiğim konu, karikatürü yapılan kişinin, gerçeğine ne kadar benzediğiydi ve ancak bu kadar güzel yansıtılırdı, ellerine emeklerine sağlık, çooook beğendiğim bir çalışma oldu…

Görüşlerinizi Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.