Grup karikatür hediyesi

Grup karikatür hediyesi; büyük ve kalabalık bir arkadaş veya çalışma grubusunuz, birlikte pek çok şeyi paylaştınız ve bu arkadaşlığı kalıcı bir hatıra ile ölümsüzleştirmek için arkadaşlarınız, aileniz veya çalışma grubunuzun birlikte karikatürünü çizdirin. Hayatın monotonluğuna ve zamanın geçiciliğine karşı esprili  bir dokunuş:))

Yorumları gör (3)

  • Enis Bey ile 3 kez çalıştım ve her defasında iş birliği, hızlı geri dönüşü ve titiz çalışmasından çok memnun kaldım. Sevdiklerinize hem kalıcı hem de manevi değeri yüksek ve her baktığında gülümseyebileceği bir hediye için bence çok güzel bir tercih.

  • Enis bey, daha önce olduğu gibi muhteşem bir iş çıkardı! Yurtdışında çalışıyorum, fransız bir iş arkadaşımıza ofisten ayrılma hediyesi olarak bir poster karikatür düşündük, tam istediğimiz gibi oldu. Zaman olarak da çok kısa bir sürede tamamlayarak yardımcı oldu bize Enis bey! Hediye ettiğimiz arkadaşımız ayrıca çok beğendi, anısı olan saklanacak bir hediye vermiş olduk! Ellerinize sağlık Enis bey. Çok teşekkürler tekrar! Çalışmalarınızda başarılar!

  • Enis Bey ile ilk defa çalışmamıza rağmen, kendisi işi en başından itibaren benimsedi ve dediği saatte işi yetiştirdi. 15 kişinin karikatürünü istemiştik ve herkes ortaya çıkan eserden çok memnun kaldı. Küçük birkaç revize talebimiz olmuştu sağolsun en kısa zamanda onları da iletti. Kesinlikle tavsiye ederim, güvenilir ve işini hakkıyla yapan birisi

Related Post