Grup karikatür hediyesi

Grup karikatür hediyesi

Grup karikatür hediyesi ,İşyeri çalışanları veya arkadaş grubunuzu gülümseyerek hatırlayın.    

Arkadaşlık, aile ve çalışma gruplarıyla birlikte paylaşılan anıları ölümsüzleştirmek için benzersiz bir hediye arayışındaysanız, grup karikatür hediyesi tam da aradığınız şey! Hayatın monotonluğuna ve zamanın geçiciliğine mizahi bir dokunuşla meydan okuyan bu özel hediye seçeneği, doğum günleri, yılbaşı kutlamaları, veda partileri ve diğer özel günler için mükemmel bir seçenek sunuyor.
Sıradışı, esprili ve kalıcı bir hatıra olarak, arkadaşlarınızı, ailenizi veya çalışma grubunuzu gülümsetecek bir grup karikatür hediyesi, herkesin keyif alacağı benzersiz bir deneyim sunuyor. İşte unutulmaz anıları canlandıracak ve özel günleri daha da renklendirecek mizahi bir armağan!

 

3 Yorum

Gamze Yayın tarihi12:24 - 22 Şubat 2018

Enis Bey ile 3 kez çalıştım ve her defasında iş birliği, hızlı geri dönüşü ve titiz çalışmasından çok memnun kaldım. Sevdiklerinize hem kalıcı hem de manevi değeri yüksek ve her baktığında gülümseyebileceği bir hediye için bence çok güzel bir tercih.

Elvan Yayın tarihi18:35 - 27 Nisan 2017

Enis bey, daha önce olduğu gibi muhteşem bir iş çıkardı! Yurtdışında çalışıyorum, fransız bir iş arkadaşımıza ofisten ayrılma hediyesi olarak bir poster karikatür düşündük, tam istediğimiz gibi oldu. Zaman olarak da çok kısa bir sürede tamamlayarak yardımcı oldu bize Enis bey! Hediye ettiğimiz arkadaşımız ayrıca çok beğendi, anısı olan saklanacak bir hediye vermiş olduk! Ellerinize sağlık Enis bey. Çok teşekkürler tekrar! Çalışmalarınızda başarılar!

Yeliz Yayın tarihi19:20 - 27 Şubat 2017

Enis Bey ile ilk defa çalışmamıza rağmen, kendisi işi en başından itibaren benimsedi ve dediği saatte işi yetiştirdi. 15 kişinin karikatürünü istemiştik ve herkes ortaya çıkan eserden çok memnun kaldı. Küçük birkaç revize talebimiz olmuştu sağolsun en kısa zamanda onları da iletti. Kesinlikle tavsiye ederim, güvenilir ve işini hakkıyla yapan birisi

Yorumlar kapalı.

Yorumlar kapalı.