Grup karikatür hediyesi çizdirerek mizahın eğlenceli ve benzersiz dünyasına eşsiz bir yolculuk yapın!

Arkadaşlarınız, aile ve çalışma gruplarınızı ölümsüzleştirmek için Grup karikatür hediyesi benzersiz bir hediyedir. Hayatın monotonluğuna ve zamanın geçiciliğine mizahi bir dokunuşla meydan okuyun.
Bu özel çizim; doğum günleri, yılbaşı kutlamaları, veda partileri ve diğer özel günler için mükemmel bir seçenek sunuyor.
Grup karikatür hediyesi, unutulmaz anıları canlandıracak ve özel günleri daha da renklendirecek mizahi bir armağandır!

komikportre sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

3 yanıt

  1. Enis Bey ile 3 kez çalıştım ve her defasında iş birliği, hızlı geri dönüşü ve titiz çalışmasından çok memnun kaldım. Sevdiklerinize hem kalıcı hem de manevi değeri yüksek ve her baktığında gülümseyebileceği bir hediye için bence çok güzel bir tercih.

  2. Enis bey, daha önce olduğu gibi muhteşem bir iş çıkardı! Yurtdışında çalışıyorum, fransız bir iş arkadaşımıza ofisten ayrılma hediyesi olarak bir poster karikatür düşündük, tam istediğimiz gibi oldu. Zaman olarak da çok kısa bir sürede tamamlayarak yardımcı oldu bize Enis bey! Hediye ettiğimiz arkadaşımız ayrıca çok beğendi, anısı olan saklanacak bir hediye vermiş olduk! Ellerinize sağlık Enis bey. Çok teşekkürler tekrar! Çalışmalarınızda başarılar!

  3. Enis Bey ile ilk defa çalışmamıza rağmen, kendisi işi en başından itibaren benimsedi ve dediği saatte işi yetiştirdi. 15 kişinin karikatürünü istemiştik ve herkes ortaya çıkan eserden çok memnun kaldı. Küçük birkaç revize talebimiz olmuştu sağolsun en kısa zamanda onları da iletti. Kesinlikle tavsiye ederim, güvenilir ve işini hakkıyla yapan birisi

komikportre sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et

Skip to content